Projekts "Dalība 12. Baltijas valstu restauratoru triennalē " Izpēte. Dilemmas. Risinājumi." _12th Baltic States Triennial Conservators’ Meeting “RESEARCH. DILEMMAS. SOLUTIONS.”"

INDRA TUŅA
Dalība 12. Baltijas valstu restauratoru triennalē " Izpēte. Dilemmas. Risinājumi." _12th Baltic States Triennial Conservators’ Meeting “RESEARCH. DILEMMAS. SOLUTIONS.”
Radošo braucienu programma Kultūras mantojuma nozare
170.00 EUR
26.05.2020 - 29.05.2020

Projekta apraksts

Viļņa, Lietuva
12. Baltijas valstu restauratoru triennale " Izpēte. Dilemmas. Risinājumi."
Baltijas valstu restauratoru triennāles ir regulāras konferences, kas reizi trijos gados notiek vienā no Baltijas valstīm. Triennāles ir nozīmīga platforma restauratoru zināšanu un pieredzes paplašināšanai, kompetences paaugstināšanai, profesionālo sadarbības sakaru nostiprināšanai un paplašināšanai. Dalība konferencē sniegs iespēju prezentēt paveikto Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanas jomā, gūt ieskatu kolēģu veiktajā, apspriest aktualitātes nozarē un strādāt pie jaunu partnerības projektu izstrādes. Tā kā 13. Triennāle būs jāorganizē Latvijas restauratoriem, papildus profesionālajām zināšanām ir aktuāli klātienē pārstāvēt Latvijas restauratorus un Latvijas Restauratoru biedrību, kā arī būt informētiem par aktualitātēm un tendencēm profesijas attīstībā.
Lietuvas mākslas muzejs, Dr. Jūratė Senvaitienė; Lithuanian Art Museum Pranas Gudynas Restoration Center
http://conservation2020vilnius.ldm.lt/