Projekts "PACIFIC K solo koncerti Polijā un Vācijā"

SIA "ZandaLand"
PACIFIC K solo koncerti Polijā un Vācijā
Mērķprogramma "Neakadēmiskās mūzikas atbalsts"
550.00 EUR
08.08.2023
30.09.2023

Projekta apraksts

"Pacific K" solo koncertu sērija Varšavā, Berlīnē, Ķelnē un Zārbrikenā. Darbs pie jaunu klausītāju piesaistes ārvalstīs, kā arī jaunu kontaktu un sadarbību veidošana gan ar citiem mūziķiem, gan aģentiem un koncertu organizatoriem. 2023. gada janvārī jau tika aizvadīta veiksmīga 4 koncertu sērija Portugālē, kur tika iegūti jauni kontakti koncertu plānošanai nākotnē, t.sk. sadarbība ar koncertu aģenti Anna Lueneberg, kura nākotnē palīdzēs ar koncertu organizēšanu Vācijā un Portugālē.
Galvenie projekta mērķi ir nospēlēt 4 solo koncertus Varšavā, Berlīnē, Ķelnē un Zārbrikenā, kas veicinātu tālāku atpazīstamību un iespējas plašākai koncertturnejai nākotnē. Papildus koncertiem, ir plānots satikt gan vietējos mūziķus, gan citus industrijas profesionāļus, ar kuriem veidot kontaktus un jaunas sadarbības. Galvenais uzsvars šajā projektā ir uz jaunu sadarbību veidošanu Vācijā. Galvenie ilgtermiņa mērķi ir uzturēt un attīstīt sadarbību ar koncertu aģenti Anna Lueneberg (Vācija/Portugāle), ar kuru nupat uzsākta sadarbība. Tāpat mērķi ir uzturēt gan jau esošos, gan projekta laikā iegūtos kontaktus koncertu organizēšanas iespējām nākotnē (koncertvietas, mūziķi, menedžeri). Jau šajā vasarā tiks uzsākts darbs pie koncertu plānošanas Portugālē, Vācijā un Itālijā 2023. gada nogalē un 2024. gadā. Šī projekta laikā iegūtie kontakti būs papildus atbalsts tālāko plānu īstenošanā.
8. augusts, 2023 - koncerts Varšavā, klubā "To Sie Wytnie". Pamatojums - Varšava kā centrālā kultūras un mūzikas industrijas pilsēta Polijā, stratēģiski izdevīgs punkts starp Baltiju un Rietumeiropu. 9. augusts, 2023 - plānots apmeklēt kādu no brīvā mikrofona lokāliem Berlīnē, lai uzstātos ar pāris savām dziesmām, kā arī uzmeklētu un dibinātu kontaktus ar citiem mūziķiem. 10. augusts, 2023 - koncerts Berlīnē, klubā "Artliners". Pamatojums - Berlīne ir viens no svarīgākajiem kultūras un mūzikas centriem ne tikai Vācijā, bet visā Eiropā. Šeit plānots uzrunāt jaunu auditoriju, kā arī satikt vairākus mūziķus, ar kuriem veidot sadarbības nākotnē (kopīgi koncerti, koncertvietu ieteikumi, kopīgu dziesmu radīšana). 12. augusts, 2023 - koncerts Ķelnē, "Living Room Concerts Cologne". Pamatojums - Ķelne ir viens no Rietumvācijas galvenajiem kultūras punktiem. Šeit plānots sniegt koncertu un uzrunāt jaunu auditoriju, lai nākotnē varētu atgriezties gan Ķelnē, gan tuvumā esošajās lielajās pilsētās. 14. augusts, 2023 - koncerts Zārbrikenā, "Sofar Sounds Saarbrucken". Pamatojums - "Sofar Sounds" ir internacionāla kustība, kas rīko koncertus visā pasaulē. Uzstājoties "Sofar Sounds" koncertos, mūziķiem paveras iespējas, ko piedāvā "Sofar Sounds" globālais mūziķu un koncertu organizatoru tīkls. 11.-13. augusts, 2023 - tikšanās un sadarbība ar vācu mūziķi, dziedātāju un dziesmu autori Lunu Keller (Ķelne), kopīgs darbs pie jaunu dziesmu rakstīšanas. Sadarbība ar Lunu uzsākta jau 2021. gadā, kad viņa ar koncertiem viesojās Latvijā. Tika aizvadīti arī pāris kopīgi koncerti Cēsīs un Sārnatē, kā arī uzsākts darbs pie divu jaunu dziesmu rakstīšanas un veidošanas. Šogad plānots dziesmas ierakstīt un izdot.
Gan projekta laikā, gan pēc tā plānots stiprināt jau esošās un attīstīt jaunas sadarbības ar citiem mūziķiem, koncertu organizatoriem un aģentiem. Paredzēts iegūt jaunus klausītājus koncertu laikā, kā arī uzturēt komunikāciju ar auditoriju Vācijā pēc projekta īstenošanas, izmantojot sociālo tīklu mārketinga iespējas. Projekta rezultātā tiktu plānotas jaunas koncerttūres Eiropā turpmākajos gados.
Kristaps Landrāts-Bedrītis - Pacific K mūziķis, dziesmu autors, menedžeris, koncertu kurators. Klubs "To Sie Wytnie" Varšavā, Polijā - Pacific K koncerta organizatori 08.08.2023. (kontaktpersona Piotrek Bialek) Klubs "Artliners" Berlīnē, Vācijā - Pacific K koncerta organizatori 10.08.2023. (kontaktpersona Yvonne Franzke) "Living Room Concerts Cologne" Ķelnē, Vācijā - Pacific K koncerta organizatori 12.08.2023. (kontaktpersona Tobias Leifeld) "Sofar Sounds Saarbrucken" Zārbrikenā, Vācijā - Pacific K koncerta organizatori 14.08.2023. (kontaktpersona Leonie Breika)
Plānotā mērķauditorija ir Varšavas, Berlīnes, Ķelnes un Zārbrikenas iedzīvotāji, kuri seko konkrēto koncertvietu aktivitātēm katrā pilsētā un kurus interesē dzīvās mūzikas koncerti tādos mūzikas žanros, kā "indie", "singer-songwriter", rokmūzika, akustiskā mūzika, ambientā mūzika. Mērķauditorijas vecums: 18-40 gadi. Auditoriju plānots sasniegt caur katras koncertvietas mārketinga aktivitātēm viņu sociālo mediju profilos (Facebook un Instagram) un koncertu afišām pašās koncertvietās, kā arī mārketinga aktivitātēm Pacific K sociālo mediju profilos (Facebook un Instagram).