Projekts "Dārtas Tisenkopfas dalība starptautiskās arfistu meistarklasēs un Ravennas mūzikas festivālā Itālijā"

DĀRTA TISENKOPFA
Dārtas Tisenkopfas dalība starptautiskās arfistu meistarklasēs un Ravennas mūzikas festivālā Itālijā
Radošo braucienu programma Mūzikas un dejas mākslas nozare
500.00 EUR
21.07.2019 - 29.07.2019

Projekta apraksts

Briosko un Ravenna, Itālija
Arfas meistarklases ar IEUAN JONES un EMANUELA DEGLI ESPOSTI || Ravennas mūzikas festivāls
Brauciena mērķi ir tālāk aprakstītie. 1) Pirmkārt, piedalīties starptautiskās arfas spēles meistarklasēs ar Londonas Karaliskās mūzikas koledžas profesoru IEUAN JONES un Parmas konservatorijas docenti un Itālijas arfu asociācijas prezidenti EMANUELA DEGLI ESPOSTI. Meistarklašu mērķis ir sekmēt profesionālo izaugsmi, lai iegūtās zināšanas liktu lietā darbā Liepājas Simfoniskajā Orķestrī, Latvijā īstenotajā solo koncertdarbībā (meistarklasēs ar pasniedzējiem cita starpā strādāšu pie K. Debisī "Dejām", ko izpildīšu 9. augustā koncertzālē "Lielais Dzintars"), kā arī pasniedzējas darbā, ko plānoju sākt ar 2019. gada septembri Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā. Meistarklases būs arī iespēja zināšanu apmaiņai ar arfas spēles lauciņa profesionāļiem no visas pasaules, iespēja uzzināt par jaunumiem tehniskajā, repertuāra un akadēmiskajā jomā un iespēja iepazīstināt citu valstu profesionāļus, pasniedzējus un studentus ar mūzikas dzīvi, tradīcijām un panākumiem Latvijā. 2) Brauciena laikā paralēli meistarklasēm esmu uzaicināta koncertēt Ravennas festivālā duetā ar itāliešu altisti GIULIA ARNABOLDI no Luidži Kerubini Jauniešu Orķestra. Ravennas festivāls ir nozīmīgs, tradīcijām bagāts un plaši apmeklēts klasiskās mūzikas festivāls Itālijā. Mans mērķis, tajā piedaloties, ir gūt starptautisku koncertu pieredzi un nest Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties ar augstvērtīgu māksliniecisko sniegumu. Lūgtais finansējums ir vajadzīgs, lai segtu dalības maksu meistarklasēs un ceļa izdevumus. Ieņēmumi no mēneša algas orķestra darbā nedod iespēju segt šos papildu izdevumus.
Prof. Emanuela Degli Esposti || Dr.Marcello Natali; "Villa Medici Giulini" || Fondazione Orchestra Giovanile "Luigi Cherubini"
http://www.villamedici-giulini.it/corsi/degliesposti-jones/degliesposti-jones-eng.htm || http://www.ravennafestival.org/en/