Projekts "Radošā darba stipendija radošam braucienam"

KRISTĪNE KRAUZE-SLUCKA
Radošā darba stipendija radošam braucienam
VIZUĀLĀS MĀKSLAS NOZARE. 2024.gada 1.projektu konkurss
1 300.00 EUR
02.10.2024
11.12.2024

Projekta apraksts

No 2024.g. 2.oktobra līdz 11.decembrim esmu uzņemta Dienvidkorejas laikmetīgās mākslas muzeja rezidencē (MMCA Changdong residency, https://www.mmca.go.kr) ar mērķi veidot jaunu darbu grupu un jaunas izstādes ekspozīcijas izveidi rezidences noslēgumā. Rezidence sedz dzīvošanas un jaunrades materiālu izmaksas, tomēr ceļa izdevumi turp un atpakaļ no Latvijas uz Seulu jāsedz pašam dalībniekam. MMCA rezidence šobrīd fokusējas uz Baltijas reģiona māksliniekiem, līdz ar ko tā ir ļoti nozīmīga radošās karjeras attīstības, izaugsmes un kontaktu dibināšanas iespēja man kā Latvijas māksliniecei, un pagodinājums pārstāvēt Latviju Āzijas reģionā. Dienvidkorejas Nacionālo modernās un laikmetīgās mākslas muzeja rezidenci pārvalda Nacionālais modernās un laikmetīgās mākslas muzejs, lai atdzīvinātu mākslinieku radošos apstākļus un internacionalizētu Korejas laikmetīgo mākslu. Ar šo pieteikumu lūdzu atbalstu mobilitātei, ceļa izdevumu segšanai, nokļūšanai līdz rezidencei un atpakaļ.
Jaunu mākslas darbu radīšana un jaunas izstādes ekspozīcijas izveide Dienvidkorejas laikmetīgās mākslas muzejā, jaunu starpvalstu kontaktu izveide turpmākai sadarbībai, jaunrades procesa veicināšana. Kā ISSP laikmetīgās fotogrāfijas skolas lektore, esmu ieinteresēta ne tikai strādāt savas jaunrades mērķiem, bet iepazīt un apzināt Dienvidkorejas laikmetīgās mākslas un fotogrāfijas medija autorus, lai dalītos ar šīm zināšanām ar sava laikmetīgās fotogrāfijas mācību kursa dalībniekiem, atgriežoties atpakaļ no rezidences.
Jaunu mākslas darbu radīšana, jaunas izstādes ekspozīcijas izveide, radošā izpēte, jaunu kontaktu dibināšana Dienvidkorejā. Prezentāciju sniegšana par savu radošo darbību Latvijā. Dalīšanās ar savu radošo procesu darbnīcas atvērto durvju dienās.
Jaunu mākslas darbu radīšana un jaunas izstādes ekspozīcijas izveide MMCA laikmetīgās mākslas muzejā Dienvidkorejā. Jaunu zināšanu apguve par Dienvidkorejas laikmetīgās mākslas un fotogrāfijas medija autoriem, lai dalītos ar šīm zināšanām savos lekciju kursos ISSP skolā.
MMCA laikmetīgās mākslas muzejs (Dienvidkoreja). Lūdzu skatīt pievienoto rezidences apstiprinājuma vēstuli.
Dienvidkorejas Nacionālo moderno un laikmetīgās mākslas muzeju apmeklē vidēji 3 miljonu skatītāju gadā.