Projekts "Dalība "13. Baltijas valstu restauratoru triennālē. Pārmaiņas, izaicinājumi un sasniegumi.""

AUCE PURMALE
Dalība "13. Baltijas valstu restauratoru triennālē. Pārmaiņas, izaicinājumi un sasniegumi."
KULTŪRAS MANTOJUMA NOZARE. 2022.gada 3.projektu konkurss
200.00 EUR
16.05.2023
19.05.2023

Projekta apraksts

Ik pa trim gadiem kādā no Baltijas valstīm notiek Baltijas valstu restauratoru triennāle, šogad 13.Baltijas valstu restauratoru triennāle notiks Rīgā 2023.gadā no 16. maija līdz 19.maijam. Esmu saņēmusi apstiprinājumu tajā piedalīties ar stenda referātu "Vara vīna trauka restaurācija".
1. Iepazīties ar Baltijas valstu kultūras mantojuma saglabāšanas aktualitātēm. 2. Zināšanu paplašināšana restaurācijas un konservācijas jomā. 3. Pieredzes apmaiņa starp nozares speciālistiem.
Konference norises laiks 16.05.-19.05.2023. Dalība darba sesijās, iepazīšanās ar stenda referātiem, piedalīšanās izglītojošās ekskursijās.
Paplašināt zināšanas par kultūras mantojuma saglabāšanas sasniegumiem un problemātiku Baltijas valstīs. Apzināt jaunas stažēšanās iespējas.
Konferenci organizē Latvijas Restauratoru biedrības konferences organizatoru grupa. Konferenci atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija.
Nozares speciālisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas u.c. Apmeklējot konferenci klātienē. Atbildot uz interesentu jautājumiem par manu izstādīto stenda referātu.