Projekts "DAGAMBA Koncertturneja ASV"

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAGAMBA"
DAGAMBA Koncertturneja ASV
Mērķprogramma "Neakadēmiskās mūzikas atbalsts"
8 000.00 EUR
23.11.2023
30.11.2024

Projekta apraksts

2023. gadā grupa DAGAMBA dosies ASV koncertturnejā, lai bagātinātu pieredzi uzstājoties dažādu pilsētu koncertzālēs, pierādītu sevi kā konkurētspējīgu mūzikas grupu, vienlaikus iepazīstinot ASV auditoriju ar vienu no spilgtākajām latviešu instrumentālās mūzikas grupām un ieinteresētu Latvijas mūzikas kultūrā kā tādā. Turnejas laikā grupa plāno viesoties četru ASV pilsētu koncertzālēs - Sanfrancisko, Sietla, Maiami, Ņujorka. 2022. gada vasarā grupa devās uz ASV (Ņujorka, Sanfrancisko, Sietla, Maiami), lai kā vieni no māksliniekiem uzstātos Ukrainas atbalsta koncertos, kas izvērtās ļoti veiksmīgi. Ņemot vērā jau notikušo koncertu lieliskās atsauksmes un lielo interesi par DAGAMBA, grupai patiesi ir pamats atgriezties ASV ar solo koncertiem, lai turpinātu grupas izaugsmi un stiprinātu Latvijas vārdu pasaulē. Grupa DAGAMBA ir viena no ietekmīgākajām latviešu instrumentālās mūzikas grupām, kas muzikāli savieno šķietami nesavienojamo - akadēmisko mūziku un rokmūziku, tādējādi iepazīstinot plašākas auditorijas ar izciliem akadēmiskās mūzikas darbiem un akadēmiskās mūzikas cienītājus ar rokmūziku, to visu papildinot ar tikai grupai raksturīgu oriģinālu rokrakstu. DAGAMBA darbojas “crossover” mūzikas žanrā, kas pasaulē iegūst ar vien lielāku nozīmi un popularitāti. Grupas uzstādījums vienmēr ir bijis nodrošināt kvalitatīvi augstvērtīgu muzikālo izpildījumu un aizraujošu, pārsteigumiem bagātu šovu, kas sasniedz klausītājus un aizrauj tos neatkarīgi no ģeogrāfiskās lokācijas vai nacionālās piederības.
Ilgtermiņa mērķi - Latvijas kulūras un mūzikas popularizēšana ASV, ASV auditorijas un kultūras jomas profesionāļu ieinteresēšana Latvijas mūzikas industrijā, grupas DAGAMBA popularizēšana Amerikas Savienotajās Valstīs, iekļūšana ASV mūzikas tirgū. Īstermiņa mērķi - Mākslinieciski augstvērtīgu un kvalitatīvu DAGAMBA koncertu sagatavošana un norise ASV koncertzālēs, grupas popularizēšana pilsētās, kurās notiks turnejas koncerti (Sanfrancisko, Sietla, Maiami, Ņujorka). Uzdevumi: Izveidot un nodrošināt kvalitatīvu koncertprogrammu, kas izceltu starpžanru mūziku. Nodrošināt tehniski un māklinieciski kvalitatīvu priekšnesumu, kas izceltu un paspilgtinātu grupas DAGAMBA mūzikas atskaņojumu. Izveidot spēcīgas mārketinga kampaņas, lai popularizētu grupu pilsētās, kurās tā uzstāsies. Sniegt koncertu apmeklētājiem iespēju uzzināt vairāk par Latviju un tās kultūru, ieinteresējot auditoriju. Nodibināt vērtīgus un paliekošus kontaktus ar jomas profesionāļiem un citiem interesentiem ASV.
Sākot ar 02.05.2023. plānotas sekojošas darbības: Darba vīzu noformēšana; Izziņota koncertu norise, vietas un datumi; Uzsākta biļešu tirdzniecība; Aviobiļešu rezervācija un iegāde; Nodrošināts mārketinga kampaņu pirmaie posmi; Sociālo tīklu aktivitāšu izcelšana; PR aktivitāšu nodrošināšana; Līgumu noslēgšana ar norises vietām un tehniskajiem sadarbības partneriem; Uzsākta koncertprogrammas mākslinieciskā sagatavošana. Sākot ar 02.10.2023. plānotas sekojošanas darbības: Izvērstāku mārketinga kampaņu nodrošināšana; Izvērstāku PR aktivitāšu nodrošināšana; Grupas mēģinājumi, priekšnesuma sagatavošana, nostiprināšana; Koncertzāļu iekārtošana, skatuves pielāgošana; Skaņas, gaismas, ekrānu pārbaude; Mūziķu tehniskā mēģinājuma nodrošināšana Koncertu norise Atgriezeniskās saites nodrošināšana
1.Nodrošināti mākslinieciski augstvērtīgi un kvalitatīvi grupas DAGAMBA koncerti. Koncertu laikā izcelta nacionālā identitāte un Latvijas kultūra. 2.Grupa DAGAMBA sevi pierādījusi kā konkurētspējīga mūzikas grupa ASV tirgū. 3.Izstrādāta augstvērtīga koncertprogramma, veicinot grupas un Latvijas vārda atpazīstamību ASV. 4.Nodrošināta grupas atpazīstamība ASV ar dažādiem marketinga rīkiem - publikācijas, vides reklāma, intervijas, digitālais mārketings. 5.Nodrošināta atgriezeniskā saite un ilgtspēja, uzlabota DAGAMBA web lapas angļu valodas versija, kas apkopo visu aktuālo informāciju par grupas aktivitātēm, mērķiem, māksliniekiem. 6.Uzsākts aktīvs darbs pie 2024. gada koncertturnejas organizēšanas citās ASV pilsētās. 7.Pateicoties kvalitatīviem un augstvērtīgiem koncertiem, mārketinga kampaņām un PR aktivitātēm ASV sabiedrība ir uzzinājusi un atklājusi grupu no Latvijas - DAGAMBA, kas spēj apvienot dažādu muzikālo gaumju cienītājus vienā pasākumā. 8. DAGAMBA kļūst par pirmo grupu no Latvijas, kas aizvadījusi solo koncertturneju ASV koncertzālēs lokālai publikai. 9.Iegūts Latvijas un ASV mediju novērtējums, kas nodrošina grupas turpākos koncertus ASV, kā arī ieinteresē ASV sabiedrību Latvijas mūzikas kultūrā.
Organizatori, menedžments - “FTI Agency” (Oksana Dudko) Mākslinieciskais saturs - SIA DAGAMBA Mūziķi - Valters Pūce, Antons Trocjuks, Dainis Tenis, Alise Broka, Artūrs Jermaks Režisors, video mākslinieks - Roberts Rubīns Skaņu inženieris - Andris Ūze Gaismu mākslinieks - Pāvels Armanis
Grupas DAGAMBA auditorija ir mūzikas, akadēmiskās, pasaules, populārās un rokmūzikas cienītāji. Mērķauditorijai ir ļoti plaša vecuma amplitūda, sākot no 25 - 70 gadiem, kas aptver dažādu vecumu un muzikālo gaumju cienītājus. Starpžanru mūzika apvieno ne tikai dažādos mūzikas stilus, bet arī vecuma grupu un interešu pārstāvjus. Auditoriju plānots sasniegt ar dažādām mārketinga un PR aktivitātēm, lielāko uzsvaru liekot uz mūsdienās aktuālāko - mērķēto digitālo mārketingu un pastiprinātu darbību sociālajos tīklos.